image

Nástraha - Zig-Balls 10 mm / 6 ks -Tandem Baits

Akcia
MOC s DPH:
4,37 €
Výrobca:
Tandem Baits
Doba dodania:
na sklade > 5 ks
Obj. čislo:
199 06533
Ohodnotenie:

Nástraha - Zig-Balls 10 mm / 6 ks -Tandem Baits

Plávajúce nástrahy vyrobené z peny s vysokou hustotou a pružnosťou, no dostatočne makké na použitie na háčiku, alebo pod háčikom. Môžu byť použité samostatne, s pop-up, alebo v inej kombinácii.

Nástraha - Zig-Balls 10 mm / 6 ks -Tandem Baits


Zig - Balls 10mm sú plávajúce guličky vyrobené z peny s vysokou hustotou a elasticitou. Dostatočne mäkké na to aby sa dali použiť priamo na háčik alebo na vlasový príves. Môžu byť použité samostatne taktiež spolu s pop-up boilies alebo v kombinácií s inými nástrahymi. Ideálne pre plávajúce montáže tzv. snehuliak alebo zig-rig a rig-rig. Môžu byť ochutené pomocou dipu alebo boostru pre maximálnu atraktívnosť vo vode. K dispozícii v niekoľkých farbách. Balenie obsahuje 6ks.

Dôvody ku kúpe Zig-Balls 10 mm plávajúca nástraha
- Plávajúce
- Priemer 10mm
- Mäkké a elastické
- Plávajúce montáže tzv. snehuliak, zig-rig a rig-rig
- Dobre drží tekutý dip
- Balenie 6ks

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Fotogaléria k produktu Nástraha - Zig-Balls 10 mm / 6 ks -Tandem Baits

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
(27164)
Boilies18 %
(25086)
Montáže16.6 %
(24460)
Oblečenie16.2 %
(24811)
Bivaky16.4 %
(24782)
Lehátka16.4 %