Kapor, Tandembaits boilies, rybolov = úspešný slovenský rybár

Tandembaits je kompletný program na lov kaprov. Zastrešujeme najširšiu ponuku s dôrazom na to že kapor je prekrásna inteligentná ryba, ktorá nám má priniesť krásne rybárske zážitky, rybárske videá, a opatrne byť pustená späť do vody (Chyť a pusť). Ponúkame všetko pre rybolov kaprov - rybárske potreby pre lov kaprov. Kaprove pruty (kaprarske pruty), udice, kaprarske nafukovacie člny, rybarske sonary, kaprárske rybarske navijaky, rybarske videa, rybarske DVD, rybarske knihy, kaprove Tandem baits boilies, boilis, boilies montaže, dipy, kaprove pelety, rybárske lehátka, rybarske kreslá, hacik, kaprarske udice, silony,signalizatory.

Je rybármi dokázané, že na Tandem Baits sa chytajú kapri nad 30kg!!!

Mega kapor 30,7kg Mega kapor 35,2kg

Každý slovenský rybár na www tandembaits.sk nájde kompletné rybarske potreby pre lov kaprov. Okrem toho  kaprári nájdu: recepty - domáca výroba boilies, video prezentácie produktov, rybárske video animácie kaprárskeho vybavenia, odborné poradenstvo pre lov kaprov,...
Výhradným dovozcom Tandembaits pre Slovenskú republiku je: rybarske potreby velkoobchod www.sports.sk
Tandembaits boilies - nástrahy ktoré nesklamú!
Tandem Baits - vyvynuté k chytaniu rekordov!
Rybárske kaprárske videá. Na stránke www.tandembaits.sk nájdete aj "rybárske video na stiahnutie" - kaprárske video ako si svojpomocne uviazať kaprovú montáž. Videá pre viazanie kaprových montáži sú v slovenčine. Kaprárske montáže budú pre Vás "hrou", pripravte si komponenty, pustíte si video a v krátkej dobe si urobíte vlastné montáže na kapra, montáže na boilies. A ak zaznamenáte úspešný lov kapra tak Vaše montáže na kapre budú mať pre Vás nevyčísliteľnú hodnotu - veď ste si ich urobili sami. Všetky komponenty pre montáže na kapre nájdete na našej stránke.  Klikni tu pre: "rybárske - kaprárske videa"
   

Tandem baits boilies sú najlepšie kaprarske nástrahy Top kvality za rozumnú cenu.

image