Viav pre spacie vaky (spacáky), prehozy, materiál pre spacie vaky,...

Spacáky
Spací vak je dôležitou súčasťou výbavy každého rybára a musí byť vyrobený z materiálov najvyššej kvality. Aby sme mohli ponúkať najlepšie z možných produktov, tak sme sa obrátili na výrobcu alpinistických spacích vakov, ktoré sú používané aj v Himalájach. Táto spolupráca nám otvorila cestu k úplne novým doporučeným materiálom a technológiám. Máme tým zaistenú výrobu funkčných profesionálnych spacích vakov. Ponúkame kompletnú novú radu spacích vakov, ktoré môžeme smelo nazvať najlepšími na trhu. Postarali sme sa, aby rada produktov bola široká a ceny atraktívne.
Pri používaní našich spacích vakov máte zaručenú garancii tepla i komfortu!Špecifikácia materiálov a vyjasnenie pojmov:

PRE-FORMED POLYESTER MICRO HOLLOW FIBRE - VSTUPNÉ FORMOVANIE polyesterových MIKRO DUTÝCH VLÁKIEN.
Jedna z najlepších novodobých výplní, používaných v spacích vakoch najvyššej triedy. Materiál sa skladá z množstva dlhých, veľmi drobných hladkých vlákien kruhového priemeru, ktoré majú kanáliky zadržiavajúce vzduch. Odporúčaná štruktúra 3D, v ktorej sú vlákna špirálovito stočené a pozdĺžne uložené. Zaisťuje veľmi dobrý termoizolačný súčiniteľ v pomere k váhe a objemu výplne. Je dobre skladný a vlákna sa nelámu. Výplň nenaberá vlhkosť, je antialergická, rýchloschnúca, veľmi ľahká a trvalá. Udržuje teplo aj keď je spací vak vlhký alebo premočený. Vďaka pružinovému efektu je spací vak nadýchaný a tým zabezpečuje väčší komfort aj teplo bez toho, aby sa zväčšoval objem a váha.

Doplňujúci popis:

jednorodý, vstupno formovaný materiál, tzn. hrúbka aj hustota je rovnaká, čo dodáva ešte lepšie termoizolačné vlastnosti, náplň vo vnútri spacieho vaku sa nepresúva a veľmi dobre drží tvar
• pružinový efekt (je nadýchaný) ,je u našich výrobkov najvyšší.

PRE-FORMED POLYESTER HOLLOW FIBRE - VSTUPNÉ FORMOVANIE polyesterových DUTÝCH VLÁKIEN
Špeciálna výplň, používaná v spacích vakoch najvyššej triedy. Materiál sa skladá z vlákien kruhového priemeru, ktoré majú kanáliky zadržiavajúce vzduch. Štruktúra 3D, v ktorej sú špirálovito stočené vlákna uložené pozdĺžne, zaisťuje veľmi dobrý termoizolačný súčiniteľ v pomere k váhe a objemu výplne. Je dobre skladný a vlákna sa nelámu. Výplň nenaberá vlhkosť, je antialergická, rýchloschnúca, veľmi ľahká a trvalá. Udržuje teplo aj keď je spací vak vlhký alebo premočený. Vďaka pružinovému efektu je spací vak nadýchaný a tým zabezpečuje väčší komfort a teplo bez toho, aby sa zväčšoval objem a váha.
Doplňujúci popis:

• jednorodý, vstupno formovaný materiál, tzn. hrúbka aj hustota je rovnaká, čo dodáva ešte lepšie termoizolačné vlastnosti, náplň vnútri spacieho vaku sa nepresúva a veľmi dobre drží tvar
• vysoký pružinový efekt (je nadýchaný)

POLYESTER HOLLOW FIBRE - POLYESTEROVEJ DUTÉ VLÁKNO
Tento druh tepelnej výplne je vyrobený z polyesterových špirálovito stočených vlákien kruhového priemeru, ktoré sú vzdušné. Je charakteristické svojou pevnosťou a dlhou životnosťou. Vďaka pružinovému efektu je spací vak nadýchaný. Má dobré termoizolačné vlastnosti. Výplň nenaberá vlhkosť, je antialergická, rýchloschnúca, ľahká a trvalá. Zachováva svoje tepelné vlastnosti aj vo vlhkom prostredí.

Doplňujúci popis:
• nedeformuje sa
• pružinový efekt (je nadýchaný)

POLYESTER FIBRE - POLYESTEROVÉ VLÁKNO
Špirálovito stočené polyesterové duté vlákno. Má dobré termoizolačné vlastnosti a pružinový efekt. Dá sa ľahko zložiť do malých rozmerov. Zachováva svoje tepelné vlastnosti aj vo vlhkom prostredí. Je veľmi rýchloschnúce.
DWR (Durable Water Repellency) - trvalá impregnácia, ktorá zabraňuje preniknutiu vlhkosti. Odpudzuje vlhkosť aj vodu, ktorá steká po povrchu.
Upozornenie: DWR nezaručuje celkovú nepremokavosť, tzn. pri intenzívnom daždi môže spacák premoknúť. V prípade použitia spacieho vaku v daždi bez bivaku sa musí použiť nepremokavý prehoz.

POLYESTER OXFORD - Polyester OKSFORD

Novodobá tkanina impregnovaná DWR. Je ľahká, nešustiaca a príjemná na dotyk. Veľmi odolná na mechanické opotrebenie. Nekrčí sa a má kontrolovanú rozťažnosť. Ochráni
v extrémnych poveternostných podmienkach.POLYESTER RIBSTOP - Polyester RIBSTOP

Povrch tkaniny je impregnovaný DWR a má nepremokavú vrstvu polyuretánového laminátu, ktorá je ľahká, veľmi pevná, so zabudovaným rebrovaním (nepára sa ani pri
zachytení háčikom). Ochráni i v extrémnych poveternostných podmienkach.

MICRO FLEECE ANTI-PILING - Nekrčivý MIKRO FLEECE

Materiál s neskutočnými termickými a biofyzikálnymi vlastnosťami .Je vytvorený zo špeciálne splietaných spojov tisícov dutých vlákien ,zaisťuje dokonalú tepelnú izoláciu, sucho, teplo a celkový komfort v extrémnych poveternostných podmienkach. Pritom je veľmi ľahký, príjemný na dotyk nekrčí sa a je rýchlo schnúci.

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
(26644)
Boilies18 %
(24573)
Montáže16.6 %
(23941)
Oblečenie16.2 %
(24292)
Bivaky16.4 %
(24271)
Lehátka16.4 %