image

Multifunkčná rybárska taška - Phantom Base Carryall

Akcia
MOC s DPH:
102,30 €
Výrobca:
Tandem Baits
Doba dodania:
sklad 1 ks
Obj. čislo:
199 01220
Ohodnotenie:

Multifunkčná rybárska taška - Phantom Base Carryall

Multifunkčné taška určená na prepravu doplnkov príslušenstva a návnad. Hlavné vnútro je zaistene izolačnou vrstvou a steny sú zosilnené a vyplnené penou. Perfektné prevedenie dopĺňajú vystužené pásy, obojstranný zips a protišmykový ramenný popruh.

Multifunkčná rybárska taška - Phantom Base CarryallMultifunkčná taška určená na prepravu príslušenstva a návnad. Hlavná komora je zabezpečená špeciálnym tepelnoizolačným materiálom. Spodná časť je osadená pevným EVA materiálom a steny sú dostatočne vystužené čo zaručuje ešte lepšiu ochranu. Použitý materiál je Duranylon 600D a osadené sú dvojcestné silné zipsy. O pohodlie pri preprave sa postará široký nekĺzavý ramenný popruh a mäkká polstrovaná rukoväť. Ideálna taška pre každého rybára ktorý hľadá kvalitu a funkčnosť zároveň.Dôvody ku kúpe multifunkčná rybárska taška - Phantom Base Carryall:
  • Hlavná komora je tepelne izolovaná

  • Pevná spodná EVA časť

  • Spevnené steny vyplnené penou

  • Silné dvojcestné zipsy

  • Odolný materiál Duranylon 600D

  • Mäkká polstrovaná rukoväť

  • Široký protišmykový ramenný popruh

  • Množstvo úložného priestoruTANDEM BAITSTandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.


Fotogaléria k produktu Multifunkčná rybárska taška - Phantom Base Carryall

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
Boilies
(20523)
Boilies18 %
Montáže
(19049)
Montáže16.7 %
Oblečenie
(18425)
Oblečenie16.2 %
Bivaky
(18736)
Bivaky16.5 %
Lehátka
(18620)
Lehátka16.4 %
Sonary, člny, elektromotory
(18527)
Sonary, člny, elektromotory16.3 %