image

Umelá nástraha - Casters - plávajúca 15ks

Akcia
MOC s DPH:
2,47 €
Výrobca:
Tandem Baits
Doba dodania:
na sklade > 5 ks
Obj. čislo:
199 06659
Ohodnotenie:

Umelá nástraha - Casters - plávajúca 15ks

Plávajúce nástrahy vyrobené z peny s vysokou hustotou a pružnosťou, no dostatočne mäkké na použitie na háčiku, alebo pod háčikom. Môžu byť použité samostatne, s pop-up, alebo v inej kombinácii.

Umelá nástraha - Casters - plávajúca 15ksDokonalá imitácia zakukleného kostného červa ideálna pri love kaprov alebo bielej ryby. Použitý materiál je dokonale pružný a mäkký, takže nastraženie nebude žiadny problém ani priamo na háčiku. Materiál je plávajúci a pohodlne zdvihne vašu nástrahu. Nastražené môžu byť samostatne alebo v kombinácii s kostnými červami, kukuricou alebo spolu s boilies a peletami. Ideálne pre použitie na plávanú, lov na ťažko, feeder alebo method feeder.Dôvody ku kúpe umelá nástraha - Casters - plávajúca 15ks:
  • Balenie 15ks

  • Dokonalá imitácia kukly

  • Mäkký pružný materiál

  • Univerzálne použitieTANDEM BAITSTandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede. 


Fotogaléria k produktu Umelá nástraha - Casters - plávajúca 15ks

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
(27293)
Boilies18 %
(25203)
Montáže16.6 %
(24583)
Oblečenie16.2 %
(24927)
Bivaky16.4 %
(24906)
Lehátka16.4 %