image

SuperFeed - X Core Layer - Powder Dip - 100g

Akcia
MOC s DPH:
8,16 €
Výrobca:
Tandem Baits
Doba dodania:
na sklade > 5 ks
Obj. čislo:
199 24748
Ohodnotenie:

SuperFeed - X Core Layer - Powder Dip - 100g

Perfektne vyvážený práškový atraktor slúžiaci k zatraktívneniu návnady pred nahodením na lovné miesto. Obsahuje sladké ovocné prímesi, rybie múčky a prírodné arómy.

Povedzme si, ako funguje X Core Layer Powder Dip.


Svoju nástrahu namočíme do vody, môžeme však namočiť aj celú montáž. Ak namočíme iba nástrahu, vtedy sa háčik neolepí dipom. Po tomto prvom kroku namočení, vložíme nástrahu do dipu, jemne zatvoríme aby sme nezničili šnúru, zahrkáme a takto pripravenú môžeme nahodiť do vody. Ak chceme mať len tenkú vrstvu namočíme iba jeden krát. Ak chceme mať na boiliese nalepené aj kúsky mikro peletiek , tak proces omáčania opakujeme 2 aj 3 krát. Záleží len na rybárovi akú hrubú vrstvu chce mať.
Takto obalená nástraha okamžite po nahodení do vody začína pracovať tak, že sa najskôr uvoľňuje do vody prášok a potom sa začnú uvoľňovať mikro pelety. Ďalej sa z nástrahy začne uvoľňovať atraktor ktorý začne farbiť vodu, ktorá ostáva silne aromatizovaná.
Gulička postupne zväčšuje svoj objem a pomaly uvoľňuje mikročiastočky mletých peletiek až do momentu úplne čistej guličky. Vtedy už je ale okolie guličky obsypané granulátom a voda je plná aróm, ktoré lákajú ryby aj z veľkej diaľky.
SuperFeed X Core Layer Powder Dip je naprojektovaný na 12 hodín aktívnej práce vo vode. Najskôr láka ryby prachový dip, následne sa rozpúšťajú mikro peletky a po oddelení sa celej vrstvy začína pracovať aj samotný boilies. Všetko záleží od toho aká je teplota vody.

Fotogaléria k produktu SuperFeed - X Core Layer - Powder Dip - 100g

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
Boilies
(17124)
Boilies18.2 %
Montáže
(15752)
Montáže16.7 %
Oblečenie
(15221)
Oblečenie16.2 %
Bivaky
(15359)
Bivaky16.3 %
Lehátka
(15311)
Lehátka16.3 %
Sonary, člny, elektromotory
(15300)
Sonary, člny, elektromotory16.3 %