image

Púzdro Holdall na 6 prútov s tromi navijakmi

Akcia
MOC s DPH:
57,52 €
Výrobca:
Tandem Baits
Doba dodania:
sklad 1 ks
Obj. čislo:
199 01242
Ohodnotenie:

Púzdro Holdall na 6 prútov s tromi navijakmi

Ochranný obal s ktorým vaše trojdielne prúty aj s navijakmi ostanú vždy bezpečne zabalené v transportnom obale. Dostupné dĺžky 140 a 145cm.

Púzdro Holdall na 6 prútov s tromi navijakmi

Špičkové púzdro najvyššej kvality od značky Tandem Baits. Dokonale ochráni Vaše prúty s navijakmi. Navrhnuté tak aby sa do neho zmestili tri prúty osadené navijakmi a ďaľšie tri samostatne. Pre oddelenie prútov aj navijakov slúži penová stena ktorá zabraňuje poškodeniu. Celé púzdro sa zapína jednoducho pomocou veľkého a pevného kovového zipsu. Pre prepravu slúži pohodlný ramenný popruh. Bočná komora je dostatočne veľká aj pre väčší podberák. Rybárske púzdra sú dostupné v dvoch dĺžkach 140 a 145cm.Dôvody ku kúpe púzdra Holdall na 6 prútov s tromi navijakmi:
  •  Miesto pre 6 prútov a 3 navijaky

  •  Výborná kvalita

  •  Dokonalá ochrana prútov a navijakov

  •  Pevný kovový zips

  •  Mäkký ramenný popruh

  •  Veľký bočný priestor pre podberákTANDEM BAITSTandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Dlhoročné skúsenosti s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.


Fotogaléria k produktu Púzdro Holdall na 6 prútov s tromi navijakmi

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
(22481)
Boilies18.1 %
(20651)
Montáže16.7 %
(20028)
Oblečenie16.2 %
(20359)
Bivaky16.4 %
(20316)
Lehátka16.4 %