Tašky a púzdra pre kaprárov, viac o materiáli, viac o púzdroch

Kaprárske obaly, puzdra, ruksaky,...
Naše puzdra a tašky už majú na trhu dobré renomé. Všetky produkty neustále zlepšujeme, sú navrhnuté tými najlepšími rybármi a charakterizujú sa funkčnými, praktickými riešeniami. Teraz ponúkame niekoľko nových produktov, ktoré sme vytvorili spolu s naším projektantom Russellom Cossey.


Vyrobené sú zo špeciálnej tkaniny Duranylon 600D.Je neobyčajne odolná na oder a predratie.Je ľahká a mechanicky odolná.
Špeciálne profilované protišmykové ramenné popruhy. Nožičky z tvrdej gumy spevnené tvrdým PVC materiálom, spevnená dolná časť tašiek, puzdier a batohov. Pevné spony, čalúnnické nite a spoľahlivé zipsy garantujú dlhú životnosť.
Máme tri série: Invader, TPS a tretí rad Protect.INVADER novodobé výrobky s testovaným a praktickým konštrukčným riešením . Sú vyrobené z vysoko odolných materiálov Duranylon 600D/600D (spevnená verzia). Plastové tapacírovanie, penové výplne, veľmi pevná tkanina spevnená PVC "Ball Leather", vysoká kvalita úchytov, spôn a zipsy SBS zaručujú , že produkty Invader dokonale ochránia náčinie.


TOTAL PROTEKTION SYSTEM je kompletný rad pre rybárov špecialistov. Klasicky projektovaný so spoľahlivou konštrukciou. Každý výrobok je špeciálne vytvorený tak, aby sa bezpečne prenieslo náčinie a bol preň zabezpečený maximálny komfort. Séria má riešenie importované z inovovanej série Invader. Je vyrobená z tkaniny Duranylon 600D ,spevnená PVC "Ball Leather". Celá séria má úchytky a zipsy vysokej kvality.

Sériu PROTECT ponúkame za fantastické ceny pre rybárov, ktorí chcú mať profesionálnu výbavu za neuveriteľnú cenu. Je vyrobená z tkaniny Duranylon 600D. Celá séria má úchytky a zipsy vysokej kvality


Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
(27293)
Boilies18 %
(25203)
Montáže16.6 %
(24583)
Oblečenie16.2 %
(24927)
Bivaky16.4 %
(24906)
Lehátka16.4 %