image
  • Úvod
  • >>
  • STOJANY, PODPIERKY

STOJANY, PODPIERKY

Kaprársky spacák, rybársky spacak kaprarske spacie vaky
Spacák je dôležitou súčasťou výbavy každého rybára a musí byť vyrobený s materiálu najvyššej kvality. Aby sme mohli ponúkať to najlepšie, z možných produktov, tak sme sa obrátili na výrobcu alpinistických spacích vakov, ktoré sú používané tiež v Himalájach.Táto spolupráca otvorila cestu k úplne novým materiálom a technológiám. Máme tak zabezpečenú výrobu funkčných a profesionálnych spacákov. V sezóne 2008 sme Vám ponúkali kompletne novú radu spacích vakov, ktoré môžeme stále nazvať najlepšími na trhu. Postarali sme sa aby rada produktov bola široká a ceny atraktívne.

Spôsob zobrazenia

Podperka na prút Rod rest Invader SS

Podperka na prút Rod rest Invader SS

Rybárska podperka Tandembaits Rod rest Invader pevne drží rybárske kaprove prúty, rôzne kaprove udice, dvojdielne prúty, teleskopické pruty, dlhá životnosť.

Obj. čislo:
199 02018
MOC s DPH:
4,32 €
Držiak prútu v signalizátore teleskop

Držiak prútu v signalizátore teleskop

Ochráňte svoje udice pred pádom zo stojanu. Už nikdy nevypadne prút zo signalizátora pri silnom vetre. Nikdy nestiahne ryba ani plávajúce trávy váš prút do vody. Unikátny teleskopický SYSTÉM, kvalitný materiál, možnosť vysunutia až na 13,5cm

Obj. čislo:
625 227
MOC s DPH:
8,35 €
LUX Kaprársky Rodpod AX

LUX Kaprársky Rodpod AX

Plne nastaviteľná rodpod. Kvalita v každom detaile: Vyrobené z ľahkéj, ale veľmi pevnej zliatiny, Nastaviteľné nohy a stredová tyč, Dvojité vedenie pre väčšiu pevnosť, Jednoduché a rýchle nastavenie, Dodáva sa v praktickej taške

Obj. čislo:
625 246
MOC s DPH:
162,07 €
Krúžok Sports - delený čierny veľkosť 7 / 10kg / 20ks

Krúžok Sports - delený čierny veľkosť 7 / 10kg / 20ks

Obj. čislo:
715 121
MOC s DPH:
0,80 €

Kaprársky spacák, rybársky spacak kaprarske spacie vaky
Pri používaní našich spacákov máte zaručenú garanciu tepla a komfortu!
Špecifikácia materiálov a objasnenie pojmov:

PRE-FORMED POLYESTER MICRO HOLLOW FIBRE – VSTUPNÉ FORMOVANIE POLYESTEROVÝCH MIKRO DUTÝCH VLÁKIEN.

Jedna z najlepších novodobých výplní, používa sa vo spacích vakoch najvyššej triedy. Materiál sa skladá z množstva dlhých, veľmi drobných hladkých vlákien kruhového priemeru, ktoré majú kanáliky zadržiavajúce vzduch.Odporúčaná konštrukcia 3D, v ktorej sú vlákna špirálovito stočené a pozdĺžne uložené. Zabezpečuje veľmi dobrý termoizolačný súčiniteľ pomeru váhy ku objemu výplne. Výplň nenaberá vlhkosť, je antialergická, rýchloschnúca, veľmi ľahká a trvácna. Udržuje teplo i keď je spacák vlhký alebo premočený. Vďaka pružinovému efektu je spacák nadýchaný a tím zaisťuje väčší komfort i teplo, bez toho aby zväčšoval objem a váhu.
Doplňujúci popis:

* súrodý, vstupne formovaný materiál , tzn. hrúbka a hustota je rovnaká, čo dodáva ešte lepšie termoizolačné vlastnosti, náplň vo vnútri spacáku sa nepresúva a veľmi dobre drží tvar.
* pružinový efekt(je nadýchaný) je u našich výrobkov najväčší.

PRE-FORMED POLYESTER HOLLOW FIBRE – VSTUPNÉ FORMOVANIE POLYESTEROVÝCH DUTÝCH VLÁKIEN

Jedna z najlepších novodobých výplní, používa sa vo spacích vakoch najvyššej triedy. Materiál sa skladá z množstva dlhých, veľmi drobných hladkých vlákien kruhového priemeru, ktoré majú kanáliky zadržiavajúce vzduch.Odporúčaná konštrukcia 3D, v ktorej sú vlákna špirálovito stočené a pozdĺžne uložené. Zabezpečuje veľmi dobrý termoizolačný súčiniteľ pomeru váhy ku objemu výplne. Výplň nenaberá vlhkosť, je antialergická, rýchloschnúca, veľmi ľahká a trvácna. Udržuje teplo i keď je spacák vlhký alebo premočený. Vďaka pružinovému efektu je spacák nadýchaný a tím zaisťuje väčší komfort i teplo, bez toho aby zväčšoval objem a váhu

Doplňujúci popis:

* súrodý, vstupne formovaný materiál , tzn. hrúbka a hustota je rovnaká, čo dodáva ešte lepšie termoizolačné vlastnosti, náplň vo vnútri spacáku sa nepresúva a veľmi dobre drží tvar.
* vysoký pružinový efekt (je nadýchaný)

POLYESTER HOLLOW FIBRE – POLYESTEROVÉ DUTÉ VLÁKNO

Tento druh tepelnej výplne je vyrobený z polyesterových špirálovito stočených vlákien kruhovitého priemeru, ktorá je vzdušná. Je charakteristická svojou pevnosťou a dlhou životnosťou. Vďaka pružinovému efektu je spací vak nadýchaný. Má dobré termoizolačné vlastnosti. Výplň nenaberá vlhkosť, je antialergická, rýchloschnúca, ľahká a trvácna. Zachováva svoje tepelné vlastnosti aj vo vlhkom prostredí.
Doplňujúci popis:

* nedeformuje sa
* pružinový efekt(je nadýchaný)

POLYESTER FIBRE – POLYESTEROVÉ VLÁKNO

Špirálovito stočené polyesterové duté vlákno. Má dobré termoizolačné vlastnosti a pružinový efekt. Dá sa ľahko zložiť do malých rozmerov. . Zachováva svoje tepelné vlastnosti aj vo vlhkom prostredí, rýchlo schne.

DWR (durable water repellency) – trvalá impregnácia, ktorá zabraňuje preniknutiu vlhkosti. Odpudzuje vlhkosť i vodu, ktorá steká po povrchu.

Upozornenie: DWR nezaručuje celkovú nepremokavosť, tzn. že pri intenzívnom daždi môže spacák premoknúť. V prípade použitia spacáku v daždi sa musí použiť nepremokavá pokrývka.

POLYESTER OXFORD

Novodobá tkanina impregnovaná DWR. Je ľahká, nesušiaca a príjemná na dotyk. Veľmi odolná na mechanické opotrebovanie. Nekrčí sa a má kontrolovanú rozťažnosť. Chráni v extrémnych poveternostných podmienkach.

POLYESTER RIBSTOP

Povrch tkaniny je impregnovaný DWR a má nepremokavú vrstvu polyuretanového laminátu, ktorá je ľahká, veľmi pevná, so zabudovanou mriežkou (nepára sa ani pri zachytení háčikom). Ochráni aj v extrémnych poveternostných podmienkach.

MICRO FLEECE ANTI-PILING – NEKRČIACI MIKRO FLEECE
Materiál s neskutečnými termickými a biofyzikálnymi vlastnostmi. Špeciálne spletenie tisícok dutých vlákien zabezpečuje dokonalú tepelnú izoláciu, sucho, teplo a celkový komfort v extrémnych podmienkach. Pritom je veľmi ľahký, príjemný na dotyk nekrčí sa je rýchlo schnúca.

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
(27164)
Boilies18 %
(25086)
Montáže16.6 %
(24460)
Oblečenie16.2 %
(24811)
Bivaky16.4 %
(24782)
Lehátka16.4 %