Velkosklad rybarske potreby

Velkosklad rybarske potreby hľadá obchodných partnerov, rozšírte svoje podnikanie, stabilizujte svoju firmu, zarábajtie viacej!
Rybarske potreby velkosklad ponúka komplexné riešenie pre predaj rybárskych potrieb.
Ponúkame:
- dlhoročné skúsenosti
- seriózny prístup
- znalosť trhu
- profesionálne poradenstvo
- individuálny prístup k našim obchodným partnerom

Máme naozaj všetko...
Už v roku 2010 sa zaradil medzi ojedinelé Velkosklady rybarskych potrieb, lebo veľkoobchod dosiahol viac ako 20 000 položiek na sklade. Sortiment sa naďalej prudko rozširuje aby sme vedeli uspokojiť aj toho najnáročnejšieho slovenského rybára. Rybarske velkoobchod SPORTS ponúka možnosť ON LINE nakupovania cez moderný E shop. Patrí medzi rybárske velkosklady, ktoré ku svojim produktom ponúkajú 3D animácie, produktové videá, kompletný popis v slovenčine, inštruktážne DVD. Rybarske potreby velkosklad SPORTS má v ponuke od živej nástrahy až po oblečenie, obuv, člny,...
Velkoobchod s rybarskymi potrebami SPORTS s dlhodobými skúsenosťami poradí a pomôže pri zriadení novej rybarskej predajne, alebo pri rozšírení sortimentu stávajúceho obchodu. Ak máte chovateľské potreby tak potom ani neváhajte obrátiť sa na velkoobchod rybarsky SPORTS a rozšírte svoj sortiment. Rybarske potreby Vám prinesú väčšiu stabilitu a tým aj prosperitu a samozrejme lepšiu konkurencie schopnosť. Ak spomenieme rybarstvo velkosklad - tak potom SPORTS je komplexné riešenie pre Váš rybarsky obchod.
Veľkoobchod SPORTS s.r.o. na Slovensku zastupuje viac ako 24 svetových značiek z celého sveta.

Viacej informácii pre Velkosklad rybarske potreby
Kontakt: SPORTS Rybarske potreby velkosklad

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
(26644)
Boilies18 %
(24573)
Montáže16.6 %
(23941)
Oblečenie16.2 %
(24292)
Bivaky16.4 %
(24271)
Lehátka16.4 %