image

Rybársky bivak Enforcer EX Bivvy Two man

Akcia
MOC s DPH:
603,10 €
Stará cena s DPH:
319,56 €
Výrobca:
Tandem Baits
Doba dodania:
Otázka
Obj. čislo:
199 00676
Ohodnotenie:

Rybársky bivak Enforcer EX Bivvy Two man

Rybársky kaprársky bivak Tandem baits d 310,š 280 v 140 cm, 8kg,(TWO MAN d 310,š 280 v 140 cm, 12,7kg,) pevná konštrukcia,rýchla montáž, silné zipsy,multifunkčné dvere a okno, vyberateľná podlaha, podlep. švy, 2 lôžka, lov kaprov vždy v pohodlí a suchu

Rybársky bivak Enforcer EX Bivvy Two manModerný kaprársky bivak s vonkajším hliníkovým rámom s tromi nosnými a štvrtou napínacou tyčou. Toto nám umožňuje rozloženie bivaku bez použitia kolíkov (vo vetre je nutné bivak upevniť kolíkmi). Konštrukcia je určená predovšetkým pre mobilných rybárov, ktorí potrebujú stabilnú a dobrú ochranu na rybách. Dostatočne priestorný pre dve lehátka s výhľadom priamo na vodu. Celý predný panel je možné zrolovať a uchytiť tak aby vám neprekážal a bolo umožnené dokonalé vetranie. Podlaha je veľmi odolná a vyrobená z polyesteru 210PE. Súčasťou balenia sú taktiež upevňovacie kolíky, ktoré zaručia dokonalú stabilitu aj v nepriaznivom počasí.Dôvody ku kúpe rybársky bivak Enforcer EX Bivvy Two man:
  • Rýchla a jednoduchá montáž a možnosť regulácie výšky

  • Viacfunkčné dvere a okná umožňujú rôzne varianty otvárania

  • Zrolovateľné dvere s moskytiérou a PVC okien

  • Pružná páska s klipom stabilizujúcim bivak

  • Podlaha z polyesteru 210 PE a sada pevných kolíkov

  • Pre dve osoby pojme dve lehátka Enforcer,

  • Hmotnosť: 12,7kgDoplnkové príslušenstvo Enforcer EX Bivvy Two Man – Zimný prehoz

Prikrývka na rybársky bivak Enforcer EX

Prikrývka zmenšuje kondenzáciu vodných pár a za chladných dní poskytuje dodatočnú izoláciu.TANDEM BAITSTandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.


Fotogaléria k produktu Rybársky bivak Enforcer EX Bivvy Two man

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
Boilies
(20523)
Boilies18 %
Montáže
(19049)
Montáže16.7 %
Oblečenie
(18425)
Oblečenie16.2 %
Bivaky
(18736)
Bivaky16.5 %
Lehátka
(18620)
Lehátka16.4 %
Sonary, člny, elektromotory
(18527)
Sonary, člny, elektromotory16.3 %