image

Jedálenský set v praktickej taške na nosenie - TB

Akcia
MOC s DPH:
62,76 €
Výrobca:
Tandem Baits
Doba dodania:
sklad 2 ks
Obj. čislo:
199 01227
Ohodnotenie:

Jedálenský set v praktickej taške na nosenie - TB

Jedálenský set Tandem Baits turisticko rybársky obsahuje: dva taniere, dve vidličky, dva nožíky, dve veľké a dve malé lyžičky, dva nerezové hrnčeky a uterák. Všetko v praktickom púzdre s rukoväťou na nosenie. Zbalené rozmery: 26x26x10cm

Jedálenský set v praktickej taške na nosenie - TB


Perfektný jedálenský set pre kemping, turistiku alebo dlhšie vychádzky k vode. Ideálny set pre dve osoby obsahuje všetko potrebné pre servírovanie a konzumáciu jedál. Jedálenský set obsahuje: dva taniere, dve vidličky, dva nožíky, dve veľké a dve malé lyžičky, dva nerezové hrnčeky a uterák. Všetko v praktickom púzdre s rukoväťou na nosenie. Všetko v kompaktnom kufríku s rozmerom 26x26x10cm.

Dôvody ku kúpe jedálenského setu v praktickej taške na nosenie - TB
- Kompletný set pre dve osoby
- Praktický a prehľadný kufrík
- Dva nerezové hrnčeky
- Hmotnosť 1,25kg

Obsah balenia:
- 2ks tanier
- 2ks vidlička
- 2ks nožík
- 2ks veľká lyžica
- 2ks malá lyžička
- 2ks nerezový hrnček
- 1ks zelený uterák

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Dlhoročné skúsenosti s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Fotogaléria k produktu Jedálenský set v praktickej taške na nosenie - TB