Kaprárske články o love kapra

Mega kapor na boilies Tandem Baits 35,2kg!!!

Mega kapor na boilies Tandem Baits 35,2kg!!!

Ako chytiť 35kg kapra na boilies? Exkluzívny článok z lovu na  Rainbow. O tom že nástrahy a celý kaprový program Tandem Baits patria medzi európsku jednotku svedčí aj ďalší článok.

Nehľadajte už najlepšie boilies na lov rekorných kaprov! Tandem Baits vyvinuté k chytaniu rekordov! Opakovane sme prekonali magickú hranicu 30kg na hotové boilies. Európska 1 v love veľkých kaprov na boilies

Kaprármi je dokázané, že najviac  veľkých kaprov sa chytilo na Tandem Baits - Mega kapor 30,7kg

Kaprármi je dokázané, že najviac veľkých kaprov sa chytilo na Tandem Baits - Mega kapor 30,7kg

Vo večerných hodinách dňa 30. septembra 2011,mám všetko zbalené. Auto je naplnené až po strop a smer je jasný, francúzske jazero La Horre . Navigácia ukazuje 1200 km cieľ. V porovnaní s výletom do Rainbow je to krátka jazda. To je ďalší už môj šiesty výlet do Francúzska na kapry.

Mega tour za slovenskými kaprami VN Kráľová, Orava, Sĺňava,...	časť 2

Mega tour za slovenskými kaprami VN Kráľová, Orava, Sĺňava,... časť 2

Pokračovanie najúspešnejšieho článku Mega tour za slovenskými kaprami - časť 2

TANDEM BAITS boilies na pretekoch - boj o medaile

TANDEM BAITS boilies na pretekoch - boj o medaile

Preteky sa konali od 23.10.2011 do 25.10.2011.v trvaní 52hodín. Miesto diania Vodná nádrž Petrová Ves u pána Janského. Lov bol povolený na dve udice za pomoci člna v plnej dispozící či už kŕmenia, osádzania bójok, a aj samotného zdolávania z člna. Lovená, bodovaná ryba bola kapor+amur od 5,00kg.

Mega tour za slovenskými kaprami VN Kráľová, Orava, Sĺňava,...

Mega tour za slovenskými kaprami VN Kráľová, Orava, Sĺňava,...

Počuli ste o gigantických kaproch z Maďarska? O neprekonateľných úlovkoch kaprov na boilies zo súkromných vôd? Patríte medzi tých čo si dvojnásobne cenia uloveného kapra z naších tečúcich vôd, vodných nádrží, tak potom Vám odporúčame Mega tour za slovenskými kaprami. Žiadny kapor nebol ulovený v súkromnom "kapriom akváriu", ale na "divých riekach, jazerách Slovenska.

Lov kapra na boilies - Aktivita nástrah

Lov kapra na boilies - Aktivita nástrah

Leto sa prehuplo do druhej polovice a mne sa črtá konečne troška viac času, ktorý chcem venovať rybám. Mám naplánovanú trojdňovú rybačku, na ktorej by som rád experimentoval. Chcem novať rybám. Mám naplánovanú trojdňovú rybačku, na ktorej by som rád experimentoval. Chcem skúsiť netradičné zatraktívnenie nástrah.

Lov kapra na boilies -

Lov kapra na boilies - "Plávajúce verzus potápavé"

Lov kapra na boilies ponúka možnosti kombinovania boilies. V ponuke výberu pre lov kapra máme plávajúce boilies, vznášajúce boilies, alebo potápavé. Správnz výber a kombinácia boilies má pre lov kapra na boile veľký význam. Hlavne pre lov veľkých kaprov na boile rozhoduje každý detail... 

Tandemová 24-ka - lov kapra na boilies 24hodín

Tandemová 24-ka - lov kapra na boilies 24hodín

Tandemová 24ka - všetko čo prináša intenzívny lov kapra na boilies, keď sme v časovej tiesni. Príprava partiklu, príprava kŕmnej zmesi. kŕmenie boilies, lov kaprov na boilies, kaprové montáze.... 

Chladná štvordňovka na Dunaji.

Chladná štvordňovka na Dunaji.

Lov kapra na dunaji na boilies - začiatok sezóny.... " Váš príspevok"