image

Method/Feeder - Diffusion Micro Boilies -plávajúce/40g

Akcia
MOC s DPH:
7,20 €
Výrobca:
Tandem Baits
Doba dodania:
>5 ks
Obj. číslo:
199 35810
Ohodnotenie:

Method/Feeder - Diffusion Micro Boilies -plávajúce/40g

8 mm guličkové micro boilies - plávajúca návnada, špeciálne navrhnutá pre všetky kaprovité ryby. Okamžitý Diffusion - Double Efekt. Ideálne naviazať na krátky nadväzec so zarážkou, alebo ho naviažeme na ihlu za pomoci predvŕtania.

Diffusion Efect


Diffusion double efect je špeciálne vyvinutá návnada na háčik s vysokým obsahom príchutí, extraktov a výraznou chuťou. Dôležité však je, že okrem týchto atraktívnych zmesí pre ryby obsahuje aj dobre viditeľné farbivo, ktoré sa po namočení do vody postupne uvoľňuje, vytvára tak veľmi silný fluorescenčný mrakpo dobu až štyroch hodín a láka nám ryby aj s veľkej diaľky na naše lovné miesto. Plávajúca návnada ktorá nám úplne eliminuje hmotnosť háku a vo vode sa chová úplne prirodzené a nepoznateľne. Žiadna ryba takejto návnade neodolá . Takúto návnadu je nutné použiť v rybárskych revíroch s vysokým tlakom zo strany rybolovu.
Perfektné pre jazerá a vodné nádrže ktoré sú pokryté bujnou vegetáciou s hrubou vrstvou blata, uvoľňujúci sa mrak priláka rybu aj do obzvlášť neprístupnej vody. Vo vodných plochách s kamenistým dnom, vieme rybu prilákať z neuveriteľne veľkej diaľky a budeme tak úlovok mať zaručený.

Kvalita a vývoj robia tieto nástrahy najlepšie na trhu!

Fotogaléria k produktu Method/Feeder - Diffusion Micro Boilies -plávajúce/40g

Novinky e-mailom

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
Boilies
(14266)
Boilies18.1 %
Montáže
(13262)
Montáže16.9 %
Oblečenie
(12667)
Oblečenie16.1 %
Bivaky
(12915)
Bivaky16.4 %
Lehátka
(12772)
Lehátka16.2 %
Sonary, člny, elektromotory
(12802)
Sonary, člny, elektromotory16.3 %