image

Kufrík Tandem Baits Phantom na príslušenstvo 37x30x10cm

Akcia
MOC s DPH:
24,84 €
Výrobca:
Tandem Baits
Doba dodania:
sklad 5 ks
Obj. čislo:
199 01232
Ohodnotenie:

Kufrík Tandem Baits Phantom na príslušenstvo 37x30x10cm

Kufrík na všetko rybárske príslušenstvo z vnútra so zosilnenými priehradkami pre jednoduché vyhľadanie. Praktický obojstranný zips a pevná rukoväť na prenášanie.

Kufrík Tandem Baits Phantom na príslušenstvo 37x30x10cm


Univerzálny rybársky kufrík najvyššej kvality od značky Tandem Baits. Vybavený dvojcestným zipsom pre úplné otvorenie, čo zaručí dokonalú prehladnosť. Vnútornú časť tvoria štyri mäkké a vyberateľné priehradky na suchý zips. Ideálne pre ukladanie krehkého rybárskeho príslušenstva. Vačok na vnútornej strane so zipsom dobre poslúži pre doklady, rybársky lístok alebo drobné príslušenstvo. Kufrík je osadený mäkkým úchytom pre pohodlné prenášanie. Rozmer kufríka Phantom je 37x30x10cm.

Dôvody ku kúpe kufríka Tandem Baits Phantom na príslušenstvo
- Praktický kufrík
- Dvojcestný zips
- Štyri vyberateľné priehradky
- Vnútorný vačok
- Mäkký držiak kufríka
- Rozmer 37x30x10cm

TANDEM BAITS
Tandem Baits jeden z najväčších výrobcov kompletného kaprárskeho vybavenia pre rybárov. Výrobca ktorý dnes svojimi produktami pokrýva celú európu. V sortimente nájdete komplexnú ponuku krmív, komponentov, boilies, bivakov, stanov, prútov, navijakov, lehátiek pre lov kapra. Dlhoročné skúsenosti s vývojom, výrobou posunuli tieto boilies medzi svetovú elitu. Princíp je jednoduchý - každý výrobok s nápisom Tandem Baits musí spĺňať naše vysoké štandardy kvality, musí to byť jednoducho to najlepšie vo svojej triede.

Fotogaléria k produktu Kufrík Tandem Baits Phantom na príslušenstvo 37x30x10cm