image

2ks signalizátor záberu + 2 ks rohatinky + 2 ks swinger

Doba dodania:
predaj skončil
Obj. čislo:
1 A0418
Ohodnotenie:

2ks signalizátor záberu + 2 ks rohatinky + 2 ks swinger

Akciový Set ktorý poteší každého kaprára alebo rybárov loviacich radi na ťažko. Signalizátor s pogumovaným držiakom proti poškodeniu udice spolu v sete s rohatinkou a dvoma swingermi ktoré sa dajú doplniť chemickým svetlom.

Doplnkový kaprársky set - 2ks signalizátor záberu + 2 ks rohatinky + 2 ks swinger


Výhodný set pre rybárov ktorí radi lovia kaprov, alebo obľubujú lov na ťažko. V tomto sete okrem signalizátorov dostanete pribalené rohatinky spolu s dvoma swingermi.

Balenie obsahuje:
2ks Signalizátor záberu ACCELERATOR
2ks Swinger
2ks Rohatinka gumová

Signalizátor záberu ACCELERATOR
Digitálny signalizátor s možnosťou vymieňania farebných sklíčok na LED (zelená, žltá, červená, modrá) a tým pádom si viete presne určiť farbu aká vám bude vyhovovať pri každom počasí alebo ročnom období. Výhodou signalizátora je nastavenie tónu, hlasitosti a citlivosti a vyznačuje sa moderným a nadčasovým dizajnom jednoduchým ovládaním ktoré zvládne naozaj každý. Ako zdroj slúži 9V batéria a výborným doplnkom je nepochybne pogumovaná časť držiaku udice, ktorá vám zaručí, že sa vám nepoškodí ani ten najdrahší prút.

Swinger
Swinger na chemické svetlo s pevným ramenom a nastaviteľnou záťažou, odskrutkovaním swingra je možné do valčeka vložiť chemické svetlo. Pohybom valcovej záťaže na pevnej časti je možné meniť hmotnosť pôsobiacu na šponovanie silonu.

Rohatinka gumená 2ks v balení

Fotogaléria k produktu 2ks signalizátor záberu + 2 ks rohatinky + 2 ks swinger